BĚH MĚSTEM MB

Běh městem Mladá Boleslav patří již k významným tradicím mladoboleslavského sportu, neboť se koná již 7. ročník (5. ročník pod patronací společnosti MB Sauny s.r.o.).

Letos je do závodu zařazena novinka ŠTAFETA 2 x 5km pro dvojice bez omezení pohlaví a věku, startovné je stejné jako u tradičních tratí.

Tradiční tratě 10 a 21km zůstávají beze změn.

I nadále platí, že je letošní ročník součástí Rohozeckého půlmaratonského poháru. 

Pro děti a doprovod budou připraveny doplňkové závody a další program.


Termín: 08.09.2019

Místo: Lesopark Štěpánka Mladá Boleslav

č. ú. pro zaplacení startovného: 2900792057/2010Letošní výtěžek z Běhu městem MB bude věnován spolku NEDOKLUBKO, který podporuje rodiče předčasně narozených dětí a jednotky intenzivní péče neonatologických oddělení.

Takové oddělení máme i u nás v Klaudiánově nemocnici!

A PRÁVĚ PRO TOTO ODDĚLENÍ LETOS POBĚŽÍME

V rámci registrace je možnost přihlásit své děti na dětské závody. Účastnický poplatek za dítě je 50Kč. Děti budou závodit v kategoriích podle věku. Každé online registrované dítě bude mít startovní číslo s vlastním jménem.

Procházka pro rodiny je trasa určena pro rodiče, děti i kočárky. Účastnický poplatek pro celou rodinu je 100Kč. Účastníci procházky obdrží na startu PRŮVODCE PROCHÁZKOVOU TRASOU s mapou areálu a seznamem stanovišť, na kterých budou děti plnit úkoly. Každé stanoviště je pojmenováno po síle, kterou potřebují předčasně narozená miminka i rodiče. Za vyplněnou kartu úkolů obdrží v cíli malý dárek.

Pro registraci použijte tlačítko "registrace do závodu" umístěné nahoře.

V případě zájmu o další informace: jurcova@nedoklubko.cz